Larry Lars Waldfogel

16. března 2017 v 10:05 | Miki |  Profily

Name

Larry Lars Waldfogel

Věk

17 let

Povolání

Brigáda v čajovně, ale nejspíše ho brzy vyhodí, protože 90% procent zákazníků, kteří odchází, odchází právě kvůli němu.

Rasa

Podle zevnějšku člověk, ale spousta lidí říká, že je vyšší fáze nějakého velmi otravného parazita, který se mu jednoho krásného dne vyklube z břicha a započne hromadnou genocidu.


Popis

Lars je(mile řečeno) zmetek, trpící obsedantně kompulzivní poruchou osobnosti a jediný účel jeho bytí je ničit život prostým lidem, kteří se akorát snaží dělat svou práci. Jasně s jeho vzrůstem trpaslíka byste asi nečekali, že vás přepadne někde v temné aleji a obere vás o všechny vaše peníze, ale to už je prostě on - Lars pro každou domácnost. Možná, teď čekáte, že z něj udělám special snowaflake a dám mu nějakou krutou a tragickou minulost, která by vysvětlovala proč se chová, tak jak se chová, ale ne! Přesně to teď neudělám, protože tady Larry měl milující rodiče, kteří mu dali všechno, co potřeboval a jediné, co on na oplátku udělal bylo to, že jim sebral všechny peníze a pod rouškou noci se vypařil! Doufám, že je z mého popisu jasné, že patří do klubu "Nejhorších lidí na planetě zemi" (tento klub je sponzorován pivem Pardál, takže ani není divu, že spousta s členů, jsou nevyléčitelní alkoholici) a rozhodně by mu NIKDY neměla být dána do péče další lidská bytost, protože by to skončilo tragičtěji než danganronpa. A pokud teď čekáte i nějaké kladné vlastnosti, tak se nenačekáte, smůla! Zasloužil by si totiž do konce života hnít na pláních nějakého laciného mmorpgéčka, kde by do něj cringy kidi mlátili klackama. Což mi připomíná další, věc kterou on nemá rád a ona zase nemá ráda jeho - děti. Pokud má z něčeho větší strach, než z pokračování fnaf ságy, jsou to právě ony - malé, roztomiloučké dětičky!
Tak…. A je to všechno venku…. Uff….
Po chvíli na čerstvém vzduchu, bychom celý tento text mohli zrekapitulovat.
Když bylo zmíněno, že nemá žádné kladné vlastnosti, bylo to unáhlené zdělení… Přeci jenom, každý má aspoň nějakou dobrou vlastnost, že?.... ŽE?! No, tak si to ještě jednou projedeme- je to zákeřný, prolhaný, strašpytel, který se vyžívá v bolesti jiných a neumí hrát videohry. Bylo na něco zapomenuto? Ano, ještě nemá smysl pro humor a má sklony k odpovídání v neskrývané ironie- to je přímá jízdenka jen tak mezi námi. Pokud by se někdo, někdy snažil na něm najít něco dobrého, potom good luck bro,protože jak jsem řekl: Tenhle kluk si zaslouží gylotynu.

Nick: Lars

Kontakt: mari.mouckova@email.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama