Registrace

11. března 2017 v 21:37 | Miki
1.Name(Jméno a Příjmení)
2.Věk
3.Povolani (žak, učitel, nebo neco jineho klidne i mimo školu)
4. Rasa(Člověk,Neko,Inu či jinej ušatec)
5.Popis+Nick
6.Odkaz na obrazek
7.Kontakt(Nejlépe e-mail)

Přehled jak to má vypadat vyplňený:

1. Miki Taki
2. 20
3. Student+brigádník v baru
4. Neko
5. Miki je strašně milej a veselej nekouš.Rád pomáhá lidem i kdyby měl přijít pozdě do školy nebo do práce.Je trošku naivní.Miki měl v celku normální děctví začalo se to zhoršovat když dospíval.Našel si brigádu v baru aby nebyl na lidech v domově tak závislý a mohl si koupit občas to co chce(např.dobrou mangu).Začal po večerech brigádničit v baru a tam začali narážky od lidí na Mikiho.Že s jeho tělíčkem by neměl pracovat v baru,ale vydělávat si jinak.Často si na něj počkali i po práci a zneužili ho buď sexuálně nebo jinak.Proto čas od času chodil do domova s modřinama.I když se někteří lidé k němu takto chovají i tak nadále rád pomáhá lidem,asi proto že si myslí že se mu ta dobrota co dělá jednoho dne vrátí i s úrokama.Když pracuje v baru taky se rád napije a když je opitý jsou dvě varianty.Buď je klidný a je mu jen špatně nebo se opije tak že může dělat rozhodnutí které by nikdy neudělal,třeba kývnout každému kdo by mu jen řekl nebo se hned zamilovat a potom by litoval toho že mu to ten dotyčný neopětuje.
Na jeho věk má děcké tělíčko i tak hebké.Měří nějakých 155cm a nemá rád narážky na jeho výšku typu prtě,prcku atd...To se dokáže i naštvat.Také na scvůj ocásek je teprv hrdý a nemá rád když po něm mu někdo hrabe a tahá.Když mu někdo zatáhne za ocásek taky se dokáže naštvat.
Nick:Miki

6. yaoi-rpg@seznam.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tsuki Tsuki | 1. dubna 2017 v 22:05 | Reagovat

1. Erik Night

2. 23

3. Knihovník

4. Člověk

5. Popis: Erik se narodil jako nejmladší ze tří sourozenců (má sestru Veroniku (26) a bratra Leona (32)) do rodiny obchodníka se starožitnostmi a tak si, i když obklopený spoustou starých věcí, nežil špatně, otci se dařilo a matka pracovala jako cukrářka. Ze všech věcí v domě ho jako malého okouzlili knihy, proto byla volba jeho školy po základce jasná a poté, co přetrpěl čtyři roky na gymnáziu, se vyučil knihovníkem a díky praxi ve škole hned po studiu získal práci v místní knihovně. Aby měl dost prostoru pro své záliby – knihy, květiny a hudbu, koupil si z našetřených peněz menší domek na kraji města.

Jeho oblíbené barvy jsou fialová, modrá a zelená, nesnáší růžovou a oranžovou. Má rád zdravá a lehká jídla, domácím sladkostem a kvalitní čokoládě ale čas od času podlehne.

Nick: Tsuki

6. http://files.rise-of-darkness.webnode.cz/200000054-94e7d95dd9/Erick.png

7. akayuki@seznam.cz

2 Milki Milki | 2. dubna 2017 v 20:50 | Reagovat

1.Milki Muhari
2.16
3.Žák
4.Neko
5.popis
Milki je velmi mazlivý a hraví a důvěřivý neko.Miluje společnost ostatních a nesnáší samotu.Všichni říkají že je velmi hyperaktyvní a chvili nikde neposedí.To je taky pravda.Občas je problem ho dostat vubec do postele aby se vyspal.Nejraději by zustal venku a běhal na zahradě.
Je ale velmi učenliví,chytrý a pozorný..když ovšem chce.Pokud nechce um8 vás dobře ignorovat.Je to velký provokatér co udela cokoli abyste si ho všímali jen aby měl to co chce a je mu jedno jakým zpusobem to udělá.Jestli rozbije věci nebo vyleze na střechu.Jinak je ale opravdu hodný i když se to teď asi moc nezdá.
Má čistě bílé vlasy,ocasek a ouška.Zlaté oči a kolem krku nosí červený "obojek" ktery odmítá sundavat.Nejčasteji na sobě nosí tílko a kraťasy.Má velmi citliví ocasek pokud ho za něj chytnete nebo ho po nem pohladíte reaguje různě většinou ale ztuhne a roztřese se.Měří jen 150cm a jeho vzhledem připomíná dívku na první pohled určitě.
Nick: Milki
6.http://img-cache.cdn.gaiaonline.com/0526d42d4dbd13c4e08488afe730001d/http://i237.photobucket.com/albums/ff91/hikaruelf/NEKOSVB.jpg
7.vampire.ek26@gmail.com

3 pelagia-otaku pelagia-otaku | 13. května 2017 v 19:02 | Reagovat

1) Kazuki Montaro (zkratka Kazu)
2) 16
3)  student, mangaka
4) neko
5) Kazuki měl dětství které pro něj bylo hodně důležité. Narodil se do velice bohaté rodiny, jeho rodina vlastnila několik firem na výrobu čokolády a čaje. Pocházeli z dlouhé rodiny, Kazuki měl všechno zdědit. Jeho otec byl hrabě a tak toho měl zdědit opravdu hodně. Jenže se to všechno zvrtlo když mu bylo sedm. Jeho rodiče jeli na pracovní cestu do Londýna. Kazukiho nechali u jeho prarodičů. Oni o tom nikdy nevěděli, ale Kazukiho prarodiče Kazukiho nesnášeli. Měli z něj panický strach kvůli jeho kočičím uším. A tak ho zavřeli ve sklepě kde ho přivázali ke zdi. Na krk mu dali obojek s řetězem. Skoro mu nedávali najíst, nakonec si z něj pro svou zábavu udělali sluhu,  za každou špatně odvedenou práci ho mlátili a bylo jim jedno jak nebo čím ho mlátili. Nakonec když usoudili že je k ničemu, vyhodili ho. Na ulici ho našel jeden kluk. Jmenoval se Yuu, ten ho odnesl do domova a tam ho chodil navštěvovat.Pomáhal Kazukimu, ten se nakonec trochu rozhoupal a s Yuuovou pomocí začal pracovat jako mangaka aby si trochu přividělal. Díky jeho talentu pro kresbu se mu to ale hodilo. Velice se proslavil a vydělal tak celkem dost peněz, rozhodl se si šetřit. Kreslí dál pod pseudonymem. A snaží si co nejvíc našetřit.
Na jeho věk měří hodně málo, zhruba 148 cm. Moc nemluví, většinou jen kývá, nebo šeptá. Věci si nechává líbit. Nebrání se, teda většinou. Dusí to v sobě a nakonec se neovládne a vybouchne. Nemá moc kamarádů a vždycky si dává pozor komu se otevře. Má takový jemný, něžný úsměv. Má celkově citlivé tělíčko ale nejcitlivější ouška a ocásek. Na doteky reaguje velmi ustrašeně, bojí se jich. Dovolí vždycky jen málo lidem se ho dotknout.  Je velmi citlivý, nemá rád prudké změny prostředí.
Nick: Kazuki
6)
http://nd05.jxs.cz/657/574/41ccff9ffb_104194154_o2.png
7) chihiromisaki@seznam.cz

4 Tsuki Minoru Tsuki Minoru | E-mail | 13. května 2017 v 19:39 | Reagovat

1)Tsuki Minoru
2)19
3)student,model
4) člověk
5)Tsuki je normální chlapec.Už dva roky bydlí sám a živí se modelingem.Stiha i chodit do školy a zbyli čas věnuje sportu a chodí ven s přáteli.Narodil se do normální rodiny která ho milovala a podporovala od patnácti je modelem ale jeho to baví.Rad nosí trika s krátkým rukávem a džíny plus nějaké řetízky a náramky občas i šali .Má rád zvířata hlavně kočky pak miluje zeleninu ale občas i něco sladkého .Rád sportuje .Nikdy neměl nikoho koho by měl rád..Teda miloval ale hledahledá a doufa ze někoho takového najde.
6)Tsuki
7) Ewik2001@seznam.cz

6 Akira Natsui Akira Natsui | E-mail | 24. srpna 2017 v 23:08 | Reagovat

1.)Akira Natsui
2.)22
3.)Zdravotnický bratr ve škole
4.)Člověk
5.)Byl tu jeden takový malý chlapec narozen pod znamením Kozoroha, jménem Natsui. Pod tímto znamením byl tedy spíše samotář a nerd. Nezajímalo ho nic víc, než se dostat na medicínu. Je vysoce inteligentní, ale zato naivní. Když byl v pubertě, jeho hormony začaly bláznit. Začal rebelizovat, obarvil si vlasy, začal se socializovat, chodit do posilovny a dokonce měl za sebou i pár bitek. Díkybohu ho to přešlo po pubertě, ale pořád je uvolněnější než jako dítě a co je hlavní, je hravější než kočka. Rozhodl se být zdravotnickým bratrem ve škole a zůstat mlád dokud může. Žije sám kousek od školy, ale často přespává ve škole, protože přeci jen..pracuje v místnosti s postelemi.
6.)Natsui
7.) AkiraSuzumiya@seznam.cz

7 Akira Natsui Akira Natsui | 24. srpna 2017 v 23:10 | Reagovat

Pic. : http://ilovehdwallpapers.com/wallpapers//cool-stylish-animated-boy-1280x960.jpg

8 Yuki Yamamoto Yuki Yamamoto | E-mail | 30. srpna 2017 v 23:01 | Reagovat

1.Yuki Yamamoto
2.17
3.žiak
4.Neko
5.Popis..
Yuki mal 7 rokov keď mu zo života zmizol priatel s ktorým mal silné priateľské puto. Boli si veľmi blízky keď ho jedného dňa, práve na jeho narodeniny, odstrčil že ho už nepotrebuje. Bol to jeho prvý priateľ. Nikdy sa s ním nikto nehrával. Ani človek ani zviera. Všetci ho ignorovali a tvárili sa akoby tam ani nebol. On si ho však všimol a spriatelil sa s ním. Ale to bolo pred tým než mu povedal tie slová. V Yukiovi to zanechalo nejaké tie stopy. Začal sa od všetkých vzdiaľovať a vyhladávať skôr samotu. Mal strach. Strach z toho že si znovu k niekomu vybuduje vzťah a on ho potom použitého odhodí a zmizne mu zo života.
Yuki je tiež dosť hanblivý a prítulný. Miluje škrabkanie za uškom a hladenie po hlave. Pre kamaráta alebo pre človeka ku ktorému by niečo cítil by dokázal spraviť čokoľvek len pre to aby ho spravil šťastným. Miluje keď môže niekoho objať. Zatiaľ objal iba svoju bielu plyšovú mačku ktorej dal meno Shion. Toho kocúra dostal keď mal 5 rokov a je to akási spomienka na jeho strýca. Každopádne späť k Yukiovi. Rád varí a pečie. Dokáže uvariť a upiecť čokoľvek. Jeho sen je spraviť čokoládu na valentýna osobe ktorú bude milovať.
Aby som nezabudol, posteľ. Vec v ktorej by dokázal zostať aj týždeň. Ak by to vydržal. Potrebujete mlieko aby ste ho z nej dostali. Miluje lenošiť celé dni a ani odtiaľ neviliezť. Často si len tak lahne z nejakou knihou a do večera z nej nevilezie. Jeho slabosťou sú huňaté a roztomilé veci. Jednou z nich sú aj lízatká. Tie priam zbožnuje. Chcete ho podplatiť? stačí vám lízatko! ...Zbožnuje tiaž plyšákov...má ich hromadu!
Na svoju výšku je tiež dosť malý...má len 148 cm a 3mm. Často sa mu za to smiali. Verí a dúfa že jedného dňa, aj napriek jeho povahe...si dokáže nájsť niekoho kto by ho bral a mal rád takýho aký je aj s jeho chybami. Dúfa že sa nájde niekto kto mu znova zalepí jeho zlomené srdiečko z dectva. Tiež dúfa že si nájde mnoho nových priateľov ktorý sa ho po chvíľke nezbavia!^^

6. https://i.pinimg.com/736x/81/5e/5a/815e5a2a106859fac8e98f03b8891ef0--anime-neko-boy-kawaii-mafumafu.jpg

9 Suzuki Daisuke Suzuki Daisuke | E-mail | 20. září 2017 v 13:07 | Reagovat

1) Suzuki Daisuke
2) 16
3) žák
4) neko
5) Už jako malý kocourek Daisuke zažíval nejhorší chvíle svého života. Když se narodil okamžitě přišel o svého otce. Ten totiž jeho rodinu opustil, protože si našel jinou, mladší ženu se kterou chtěl trávit zbytek života a na matku Daisukeho ani nepomyslel. Se svým bratrem, který byl o rok starší měl velmi silné bratrské pouto. Velice si s ním rozumněl a dělali společeně skoro všechno. Když vyrostli zhruba do Daisukeho pátého roku života, jejich matka byla zavražděna lidmi. Šla večer z práce domů, aby se mohla postarat o své dva kocourky, ale cestou ji přepadli dva mohutní muži. Okradli ji o věci, znásilnili ji a spáchali na ni čin nejhorší - vraždu. Kocourci se marně dovolávali své matky. Ta však už nikdy nepřišla. Netrvalo dlouho a bratři se ocitli na ulici. Měli těžký život, ale společeně zvládali všechny nástrahy, které jim připravil. Dokud mohli být spolu, nic se jim nemohlo stát, avšak ...

Jednoho dne Daisukeho bratr těžce onemocněl. Nemohli sehnat žádné léky a jelikož byli bez práce, tak je nemohli zaplatit. Neměli ani střechu nad hlavou, přespávali kde se dalo, takže se jeho stav rychle zhoršoval. Daisuke se rozhodl svého bratra vzít do nemocnice. Tam by mu doktoři přeci měli pomoct ne? Jenže chyba lávky. Doktoři byli asi hodně vytížení. Každopádně Daisukemu nepomohli. Kvůli tomu Daisukeho bratr zemřel. Daisuke ztratil veškerou víru v lidi. A to mu zůstalo z mládí až do současnosti. Díky všemu, co se mu přihodilo, se ale stal silnějším. Svoje emoce nechává hluboko ve svém nitru a nikomu se jen tak nesvěřuje. Dělá ze sebe drsného a nedostupného, ale ve skutečnosti jen touží po tom, aby po tolika letech bolesti zažil lásku. Sice dělá, že o nikoho nestojí, ale ve skutečnosti potřebuje, aby se o něj někdo staral. Je trochu těžší si k němu najít cestu, protože má komplikovanou povahu a umí být pěkně otravný i sprostý obzvlášť k lidem, ale hluboko uvnitř té drsné slupky se skrývá hodný a něžný kocourek.
6) Daisuke
7) https://www.google.cz/search?hl=cs&dcr=0&site=imghp&tbm=isch&sa=1&ei=rEnCWYlBg_No5NqNkAI&q=seme+anime+neko+boy&btnG=#imgrc=1G7sbhr5S3RojM:

10 Valentýn Winter Valentýn Winter | 31. října 2017 v 13:42 | Reagovat

1. Valentýn Winter
2. 21 let
3. Herec
4. Člověk
5. Valentýn je jedináček. Rodiče se o něj starali dobře a dali mu všechno, na co by si vzpomněl. Naštěstí toho nikdy moc nevyužíval, jedině tak čas od času na nějakou knihu a v devíti letech aby ho poslali do divadelního kroužku. T ho bavilo a už od dětství hrál v nejrůznějších představeních, dokud si ho v třinácti letech nevšiml lovec talentů a Valentýn začal hrát ve filmech. Ale sláva mu nikdy nestoupla do hlavy a pořád si radši zaleze do lesa s knížkou, než aby se denně fotil na instagram.
Nick: Valentýn
6. http://jyxo.info/uploads/15/155bbd48f408fa45c9d5704f2a4e3ed0378f277b.png
7.valentinewinter@seznam.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama