Úvod

11. března 2017 v 21:18 | Miki

Vítejte v RPG = role play game pro ty milovníky Yaoi co rádi se i pomazlí s ušatými kamarády . Tentokrát ale nejsou na mysli normální kočka , pes a tak , ale lidi co mají ouška a ocásky jak zvířata a často reagují na vaše doteky stejně jak zvířata . I vy si zde můžete vytvořit postavu a hrát bez omezení .

Nějake informace o hře. Zde si můžete vytvořit tedy člověka nebo někoho z ušatcu. Lide normálně budou mít byt ve městě který jim tam bude automaticky dodělán po registraci a ušatci bydlí v domově pro ně dokud si je nějaký z páníčku neadoptuje . Ušatci mají tu nevýhodu že nemohou žít samostatně jen když je jejich pán"ten co si je adoptuje "třeba pustí . Jinak každý musí žít ze začátku v domově ať je jakkoliv starý i když tu většinou bývají jen mladí ušáci .

A jak na to? Jak začít hrát? Stačí jen vyplnit registrační formulář vaší postavy. Vytvořit si svou postavu podle vlastní fantazie a žít s ní její život. Pak už si stačí jen vybrat místo, kde chcete hrát, v jaké lokalitě a hurá na to. Pak už stačí tvořit si svůj příběh spolu s ostatními.


V chatu se můžete domluvit na jednotlivých hrách se spoluhráči či nezávazně poklábosit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama